• OnePlus již brzy představí svůj ohebný smartphone
  • Telefon nabídne nekompromisní specifikace
  • Aktuálně se dozvídáme datum premiéry
OnePlus V Fold

Skládačce OnePlus V Fold to docela sluší

V dnešní době jsou ohebné smartphony stále více populárnější. Skládací kousek již nabízí poměrně dost výrobců. Absolutní jedničkou na trhu je sice Samsung, nicméně konkurence nespí, což platí i pro OnePlus. Ten již brzy světu představí svůj ohebný kousek.

Od OnePlus očekáváme ty nejlepší specifikace

Rovnou se podíváme na to, co vlastně OnePlus V Fold nabídne. Hlavní chloubou bude vnitřní 7,8palcový AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí. Stejnými specifikacemi se pochlubí i vnější displej, který ale bude menší  (6,3 palců). Fotoaparáty následně novinka nabídne rovnou tři. Hlavní slovo si vezme 50Mpx snímač od Sony. Dále zde bude 48Mpx ultraširoký snímač a 64Mpx teleobjektiv.

Pod pokličkou telefonu poběží výkonný procesor Snapdragon 8 Gen 2 ve spolupráci s 16 GB RAM. Data si uživatel bude moci uložit do paměti o velikosti 512 GB. Kapacita baterie se zastavila na 4 800 mAh a podporuje 67W drátové nabíjení. Po softwarové stránce zde poběží Android 13 s grafickou nadstavbou OxygenOS 13.1.

OnePlus V Fold

Takto by měla skládačka OnePlus V Fold vypadat


Čtěte také: Podoba nového OnePlus 12 odhalena. Žádné drastické změny nečekejte


Konec prázdnin ve velkém stylu

Jak již bylo řečeno, tak jsme se aktuálně dozvěděli datum premiéry. Informaci zveřejnil twitterový účet MaxJmb. Dle informací se novinka světu představí 29. srpna na akci v New Yorku. Podle zmíněného zdroje však prozatím není úplně jasné, jestli telefon ponese jméno OnePlus V Fold nebo OnePlus Open. Nechme se tedy překvapit.

Budete sledovat premiéru nového OnePlus? Podělte se o názor v diskuzi.