• Před nedávnem vstoupila na náš trh řada telefonů Redmi Note 12
  • Jedná se o přístroje s jedním z nejlepších poměrů cena / výkon
  • Pro koho jsou ale jednotlivé modely v jejím rámci určeny?
Redmi Note 12 Pro

Redmi Note 12 Pro

Telefony Redmi Note 12 vtrhly na náš trh před koncem minulého měsíce a dočkali jsem se rovnou čtyř samostatných specifikací. Základní model Note 12 doplnila jeho 5G verze, dorazila i varianta Note 12 Pro a vrcholný kousek Note 12 Pro+. My vám dnes osvětlíme, pro koho jsou tyto jednotlivé specifikace určeny.

Redmi Note 12 – Když nechcete utrácet

Základní provedení, které vyjde na 4 699 korun, je určeno pro uživatele, kteří nechtějí utratit moc, nepotřebují 5G a zároveň chtějí kvalitní komponenty. Třeba AMOLED displej s úhlopříčkou 6,67 palce, FullHD+ rozlišením a frekvencí 120 Hz je v rámci této cenové třídy jasně nejlepší. A v rámci ceny určitě potěší i NFC, které u takto levných telefonů také nebývá standardem.

Redmi Note 12 5G – Dostupný 5G telefon

Tato specifikace, která stojí od 6 999 korun, patří mezi nejdostupnější 5G telefony se 120Hz AMOLED displejem, a pokud hledáte právě tuto kombinaci, výhodněji ji jen tak někde neseženete. Mimo to dostanete opět komplexní výbavu (NFC, 3,5mm jack, infraport) a díky baterii s kapacitou 5 000 mAh v kombinaci s úsporným procesorem také nadprůměrnou výdrž.

Řada Redmi Note 12 je oficiálně tady

Každý ze čtyř modelů Redmi Note 12 zaujme něčím jiným


Jedině u Mobil Pohotovosti získáte na novou řadu Redmi Note 12 výkupní bonus až 1 000 korun a 3letou záruku zcela zdarma. A aby toho nebylo málo, v rámci speciální služby Dopředný výkup můžete Redmi Note 12 pořídit jen za 95 Kč měsíčně.


Redmi Note 12 Pro 5G – Po všech stránkách vyvážený telefon

Tato verze stojí od 8 999 korun a v této cenové hladině patří mezi nejlépe vybalancované přístroje. Opět má pochopitelně 120Hz AMOLED displej, no nepokulhává prakticky v žádné disciplíně. Díky procesoru Dimensity 1080 nabízí nadprůměrný výkon i podporu 5G, má povedený fotoaparát s optickou stabilizací a také bleskové, 67W nabíjení. Zkrátka, nic důležitého nechybí.

Redmi Note 12 Pro+ 5G – Nejdostupnějších 200 Mpx na trhu

Vrcholný model stojí 11 999 korun, což se může zdát jako hodně, ale za tyto peníze dostanete opravdu pořádnou porci výbavy. Mimo to, že se jedná o nejdostupnější telefon s 200Mpx fotoaparátem na trhu, má také ultra-rychlé, 120W nabíjení, což za tyto peníze (z nových telefonů) nikdo jiný nenabízí. Redmi Note 12 Pro+ 5G se zkrátka vyplatí a patří mezi nejlepší stroje ve své třídě.

Tak který si vyberete?

Faktem je, že Redmi se celá nová řada Note 12 povedla a není s podivem, že má potenciál stát se bestsellerem. Výrobce pokračuje v trendu nabídnout co možná nejlepší poměr cena / výkon a to své si zákazníci najdou prakticky u všech čtyř modelů.