Hola, hola, škola volá. Pamatujete si, jaký byl váš první školní den? Jistě náročný, ale zároveň také radostný a plný nových možností, zkušeností a přátelství. Zkrátka den, na který většina z nás nikdy nezapomene. Co si takhle ten první zářijový týden ještě více zpříjemnit a pořídit si nový telefon nebo třeba sluchátka či reprák? U Mobil Pohotovosti najdete v rámci Back to School tisíce produktů za skvělé ceny. Ale pozor, s nákupem neotálejte, akce totiž končí už 10. září.

Back to school

Back to school

Příslušenství za TOP ceny

Parádní slevy padly na kategorii příslušenství, levněji pořídíte sluchátka, reproduktory, chytré hodinky nebo třeba elektrokoloběžky. Tak třeba chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL (původně 4 490 Kč) pořídíte za 3 190 Kč. Dětské hodinky Lamax WCall zase za 890 Kč.

Za super peníze pořídíte i příslušenství ke svému iPadu, dotykové pero FIXED za 1 183 Kč a pouzdro s klávesnicí EPICO za 1 959 Kč. Nezapomeňte u vybraných produktů použít v košíku kód “skola2023”.

JBL

JBL

TOP sluchátka v akci (u vybraných produktů použijte kód “skola2023”):

Kompletní nabídku akčního příslušenství najdete právě zde

Nový smartphone + sluchátka zdarma

Sháníte-li nový smartphone, z nabídky u Mobil Pohotovosti si vybere každý. Nejen, že zde pořídíte nový telefon nejvýhodněji na trhu, ale zároveň dostanete k vybraným kouskům i sluchátka Niceboy v hodnotě 790 Kč a tříletou záruku zcela zdarma.

Kompletní nabídku telefonů najdete přímo zde

Samsung

Samsung